Prawa Autorskie

Prawa autorskie, ograniczenie powielania

Publikowane w niniejszym serwisie teksty i materiały są własnością Grupy Osób tworzących Akita-SA-VKH.pl, lub są zamieszczone za zgodą właścicieli.

Nie mogą być w żaden sposób zmieniane ani poddawane edycji jak również kopiowane na innym serwerze w Internecie. Dopuszcza się reprodukcję (np. wydruk z drukarki) jedynie w całości dla celów niekomercyjnych. Nie można ich używać w celu jakiejkolwiek sprzedaży lub jako materiału towarzyszącego jakiemukolwiek produktowi, który podlega sprzedaży.

Wszelkie reprodukcje wspomnianych materiałów muszą zawierać poniższy tekst:

www.Akita-SA-VKH.pl (c) 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone

Na wszystkie publikowane w niniejszym serwisie materiały posiadamy zgodę autorów lub właścicieli praw autorskich na ich publikację.

Odnośniki

Nie ma żadnych ograniczeń co do umieszczania lub podawania na stronach WWW lub w innych publikacjach odnośników do materiałów umieszczonych w niniejszym serwisie.

Kopiowanie (mirroring)

Osoby pragnące umieścić dokładną kopię (mirror) wybranego pliku na innym serwerze, powinny uprzednio uzyskać naszą zgodę. W celu jej uzyskania prosimy pisać na adres podany w kontakcie. Do publikowanego tekstu należy dodać poniższą informację

www.Akita-SA-VKH.pl (c) 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie serwisu i prowo do domeny

Oprogramowanie serwisu: zostało opartena systemie do zarządzania treścią JOOMLA CMS na zasadach licencji GNU General Public License (GNU GPL). Domena akita-sa-vkh.pl i strona www jest właśnoscią Grupy Osób tworzących stronę Akita-sa-vkh.pl.

Mapa polecanych hodowców akit japońskich

Poniżej prezentujemy hodowle gdzie według naszej wiedzy można nabyć zdrowe psy i gdzie hodowcy przywiązują wagę do eliminowania niewłaściwych lini,
oraz w wypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów współpracują w pełnym zakresie z nabywcami psów .