Kropel - SA

Kropel - akita z SA do adopcji

Cóż, choroba nie wybiera... Kropel podobno był kiedyś pięknym psem, z prawdziwie akicim rodowodem. Miał być tą jedyną, wymarzoną akitą. Ale los tak się potoczył, że zachorował, a jego ludzie nie mieli chyba dość czasu i siły, żeby o niego walczyć. Ktoś zauważył jego niedolę i tak Kropel trafił pod opiekę Fundacji "Akity w Potrzebie".

Kropel sa artykulKropel cierpi na Sebadenitis i dysplazję stawów biodrowych.

Kropel ma 9 lat, górę optymizmu i niezły charakterek. Cierpi na SA i dysplazję stawów biodrowych. Do końca życia musi zażywać leki i lecznicze zabiegi na skórę.

Na chwilę obecną Kropel ma się świetnie, zdrowie i humor mu dopisują. Apetyt zresztą też, dlatego trzeba dbać o linię za niego. Biega, podskakuje, bardzo dobrze radzi sobie ruchowo. Futro już jest ok, choć miejscami brak mu podszerstka. Jedyna smutna wiadomość to taka, że domu nie ma... Czy ktoś jeszcze pokocha Kropla ze wszystkimi jego przypadłościami?

Adopcja: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153033846099072.1073741877.343936319071&type=3

Kropel SA 01
Kropel SA 02
Kropel SA 03
Kropel SA 04
Kropel SA 05
Kropel SA 06
Kropel SA 07
Kropel SA 08
Kropel SA 09
Kropel SA 10
Kropel SA 11
Kropel SA 12

Rodowód Kropla

ojciec - http://www.akitybaza.freshsite.pl/akebonotoszi.html
matka - http://www.akitybaza.freshsite.pl/ojosanmipl.html

Kontakt do nas

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z nami, możesz wysłać nam wiadomość za pośrednictwem naszego Facebook'a
Posiadamy również maila: akita.sa.vkh@protonmail.com

Za naszym pośrednictwem możesz się również skontaktować z właścicielami psów, którzy zamieścili na tej stronie historie swoich psów chorych na SA i VKH. Jeśli chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami również prosimy o napisanie do nas wiadomości.